STİL SAHİBİ EVLER

THE KINFOLK HOME

08/01/2016

TheKinfolkHome_Product_Co
Kinfolk’un sıkı bir takipçisiyseniz yeni yayımlanan The Kinfolk Home’u sakın kaçırmayın. The Kinfolk Home ‘slow living’ felsefesini benimseyen ve bunu yaşam alanlarında uygulamayı başaran 35 ev sahibini bu kitapta bir araya getiriyor. Girişimcilerin, fotoğrafçıların, stilistlerin, mimarların ve tasarımcıların evlerini çok özel fotoğraflar ve röportajlar eşliğinde sunan kitapta, farklı tarzları ve en önemlisi keyifli ve yavaş yaşamanın ana prensiplerini keşfe çıkabilirsiniz.

TheKinfolkHome_JenniKayne_RichardEhrlich_LosAngeles1
Yukarıdaki fotoğraf Jenni Kayne ve Richard Ehrlich’in Los Angeles evlerine ait.

TheKinfolkHome_Jack-Dahl_Kristoffer-Sakurai_Copenhagen-470x630
Jack Dahl ve Kristoffer Sakurai Kopenhag’ın en çarpıcı yerleşim bölgelerinden birinde yer alan 18.yüzyıldan kalma bir apartmanda yaşıyorlar. Ağırlıklı olarak gri tonları kullanılan çiftin evinde son derece minimalist bir yaklaşım göze çarpıyor.

TheKinfolkHome_JackDahl_KristofferSakurai_Copenhagen2-904x605
Kinfolk_home-book-470x630
Jessica De Ruiter & Jed Lind’in Los Angeles’teki evleri gün boyu ışık alıyor. Uzun bir süre Doğu kıyısında yaşadıktan sonra bu bölgeye taşınan çift, daha önceleri bir sanatçı atölyesi olan mekanı bir aile evine dönüştürmüş.

TheKinfolkHome_JessicadeRuiter_JedLind_LosAngeles-904x605
TheKinfolkHome_MiquelAlzueta_Africa-Posse_Barcelona-470x645
Sanat koleksiyoneri ve galeri sahibi Miquel Alzueta’nın antika parçalara duyduğu tutku bir süre sonra işe dönüşmüş. Sanat tutkunu ev sahibinin dönem mobilyalarıyla dekore edilmiş evi; Gotik ve Batı Avrupa mimarisini yansıtan yapılarıyla ünlü, Barselona’nın tam merkezindeki bir yerleşim bölgesinde yer alıyor.
TheKinfolkHome_MiquelAlzueta_AfricaPosse_Barcelona2-904x605

Kaynak: Trendland
Kitabı satın almak için: www.ouurmedia.com

Bunlar da ilginizi cekebilir

Henüz yorum yapılmamış

Yorum Yap